Apie mus

UAB „LONGANA" - tai:
- patikima, dinamiška kompanija
- kokybiški produktai patraukliomis kainomis
- reguliarus ir patikimas prekių pristatymas
- darbuotojai, kalbantys jums suprantama kalba

 

     UAB „Longana"- tai stabili, perspektyvi įmonė, jau nuo 1998 metų esanti Lietuvos rinkoje, pasirengusi patenkinti sudėtingiausius klientų poreikius, į savo komandą subūrusi kompetentingus darbuotojus.
     Kiekvienas naujas klientas yra tarsi įrodymas, jog dirbama tikslingai ir pateisinami užsibrėžti tikslai.
     Bendrovės išskirtiniai bruožai - lankstumas klientų poreikiams, operatyvumas, pasirengimas spręsti kliento problemas kaip savo.
     Bendrovės tikslas - optimaliausias klientų aptarnavimas aukščiausios kokybės produktais patraukliausiomis kainomis!
     Pagrindinė įmonės veikla - šviežių vaisių ir daržovių importas ir eksportas iš Europos ir kitų pasaulio šalių, bei didmeninė prekyba Lietuvoje. Šį planą įgyvendinome dėka ilgalaikių ryšių su patikimais tiekėjais iš viso pasaulio. Mes perkame produktus tiesiogiai iš visų pagrindinių vaisius ir daržoves eksportuojančių šalių. Taip pat bendradarbiaujame su Lietuvos augintojais ir parduodame jų išaugintą derlių.
     Mus rasite pramoniniame ViIniaus rajone, Aukštuosiuose Paneriuose, moderniai įrengto logistikos centro sandėliavimo patalpose. 
     Skirtingas temperatūros rėžimas leidžia išlaikyti produktus maksimaliai šviežius. Paskirstymo centras ir ofisas yra įsikūrę viename pastate, todėl vyksta greitas ir optimalus ryšys tarp sandėlio ir biuro darbuotojų.